Vega

Vega Fasterpos

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • FASTERPOS FasterPOS Nedir?

  Faster POS yeni nesil ÖKC'ler ile tam entegre çalışabilen, E-Fatura ve E-Arşiv olarak satış yapabilen, Online ve Offline çalışma yapısına uygun, kullanımı rahat bir hızlı satış programıdır. 
  Yeni Nesil Yazarkasa Entegrasyonu

  YENİ NESİL YAZARKASA ENTEGRASYONU


  Faster POS programı sayesinde yeni nesil ÖKC'ler ile tam entegrasyon çalışarak satışlarınızı mali onaylı olarak yapabilirsiniz.

  ONLİNE VE OFFLİNE KULLANIM


  Tek şubeli işletmelerde online kullanım sağlayarak satış ve tahsilatlarınızın anlık olarak backoffice programınıza (VegaWin A5, VegaONE, Arctos) entegre edilmesi ve anlık olarak rapor verisi almanızı sağlar.
  Çok şubeli işletmelerde offline kullanım sağlayarak merkez veritabanı ile bağlantı kesilse bile satış ve tahsilat yapmanıza olanak vererek, tekrar bağlantının gelmesini beklemeden, ticaretiniz durmadan programınız çalışmaya devam etmektedir. Elektik kesilmesi, internet bağlantısı kopması ya da merkez bilgisayarın kapanması veya bozulması gibi durumlardan etkilenmeden satışlarınıza devam edin.

  PUAN VE KAMPANYALI SATIŞ


  Müşterilerinize sadakat kartı vererek bu kart ile alışveriş yapmalarını ve yaptıkları alışverişlerden puan kazandırıp bu puanları harcamalarını sağlayabilirsiniz. Kampanya ve Promosyon tanımı yaparak müşterilerinize hediye ürün ve indirim imkanı sağlayabilirsiniz. Belirlenen ürünlerde ve belirlenen tarih aralığında alışveriş toplamına göre yada alınan ürün adetine göre indirim veya hediye ürünler verilebilir.

  E-FATURA VE E-ARŞİV ENTEGRATÖRLÜĞÜ


  Vega yazılım aynı zamanda E-Dönüşüm uygulamalarında entegratör firma olduğundan dolayı farklı bir yazılım yada arabirim kullanmadan yapılan satışları müşterinin E-Fatura yada E-Arşiv mükellefiyet durumuna göre, Gelirler İdaresi Başkanlığının sistemine bildirebilirsiniz.

  RAPORLAMA


  Ayrıntılı ve anlaşılır raporlama sistemi sayesinde Kasa Raporlarınızı, Ciro Raporlarınızı, Ürün Bazlı Satış Raporlarınızı, Vardiya ve Personel Verimlilik Raporlarınızı ayrıntılı olarak alabilir. Bu raporlar sayesinde işletmenize satış ve veririmlilik odaklı kararlar almanıza yardımcı olur.


  FASTERPOS NELER YAPAR?

  Fiş Bekletme

  Mutfak Çıktısı

  Okul Kart Takibi

  Müşteri Göstergesi

  Terazi İle Entegreli Çalışma

  Ürün Gruplandırma, Ürün Resimleri Ekleme

  Satış Anında Depo Seçimi

  Kasada Satış Devamlılığı

  Stok Kartı Açma ve Etiket Basma

  Ürün İade İşlemi

  Entegrasyon

  Geliştirilmiş Raporlama

  Yazarkasalarda Z raporu Alma

  Yazarkasalarda Kasiyer Açılışı

  Hesap Ekstresi

  Eski Belge Düzenleme

  Log Raporları

  İcmal Raporu

  Seri Numaralı Ürün Takibi

  Parçalı Tahsilat

  Satış Fiyat Girişi

  Açık Hesap Çalışma

  Kare Kodlu Satış

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.