Cas Cvp 28 Cm Vakum Makinası

 • Marka: Cas Terazi
 • Kategori: Vakum Makinaları
 • Fiyat
 • %9indirim
  36.289,00 TL
  32.990,00 TL
  KARGO BEDAVA
 • En geç 20 Temmuz Cumartesi günü kargoda!
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Cas Cvp 28 Cm Vakum Makinası Ne İşe Yarar

Vakum makinesi, bir nesnenin veya bir ambalajın içindeki havayı dışarı çekerek içerisindeki basıncı düşüren ve böylece içerisindeki nesnenin veya ambalajın etrafındaki hava ile izole edilmesini sağlayan bir cihazdır. Vakum makineleri, özellikle gıda ürünlerinin tazeliklerini korumak, depolama sürelerini uzatmak ve bozulmalarını önlemek için kullanılır.
 

Cas Cvp 28 Cm Vakum Makinası Kullanım Yerleri

Denizcilik ve Kamplama: Denizcilik ve kamp yapma gibi aktivitelerde, taze gıdaların daha uzun süre dayanabilmesi için vakum makineleri kullanılabilir. Bu, özellikle uzun seyahatlerde ve kamp alanlarında taze yiyecekleri korumak için önemlidir.

Medikal ve Farmasötik Endüstri: Medikal ve farmasötik endüstrilerde, ilaçlar, tıbbi malzemeler ve diğer hassas ürünlerin sterilite ve tazeliklerini korumak için vakum ambalajlama yöntemleri kullanılır.

Elektronik ve Teknoloji Sektörü: Elektronik bileşenler ve hassas cihazlar, vakum ambalajlama ile korunarak toz, nem ve diğer zararlı etkenlerden uzak tutulabilir.

Ev Eşyaları ve Tekstil: Tekstil ürünleri, yorganlar, yastıklar ve diğer ev eşyaları, vakum torbaları içinde saklanarak yerden tasarruf edilebilir ve nemden korunabilir.

Tarım ve Bahçe Ürünleri: Tarım ürünleri, tohumlar ve bahçe ürünleri, vakum torbalarında uzun süre saklanabilir ve böceklerden, nemden ve küf oluşumundan korunabilir.

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...