Cas CT-100 P Barkodlu ( Fişli ) Terazi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Cas CT-100 P Barkodlu Terazi Hakkında

CT-100 Serisi Fişli Terazi ¡Alfa Numerik LCD & Kullanıcı Ekranı Geniş & Yüksek Çözünürlüklü Ekran , LED Beyaz Arka ışıklı. Ürün ismi: 12 hane (14 bölüm) Dara/Ağırlık/Birim/Fiyat:5/5/6/7 (7 bölüm) ¡Yüksek Hızlı Fiş Yazıcı 60 mm çapında rulo ile erişimi kolay, ve hızlı yükleme yapılabilen yazıcı imkanı ¡Yazıcı Hızı: 75 mm/sn ¡Kolay Taşınabilirlik ¡Kompakt tasarımı ile kolaylıkla taşıma ve şarj edilebilir pil ile kolay ayarlama ve sökme. ¡Tuş Takımı 30 PLU Tuşu / 8 Tezgahtar Tuşu / 30 Fonksiyon Tuşu ¡CL-Works & Dönüşüm Veri bilgilerini USB üzerinden direkt olarak rapora dönüştürebilirsiniz. Ağ Sistemi & Tezgahtar Bağlantısı ¡TCP/IP Haberleşme Protokolü IEEE802.11g kablosuz haberleşme özelliği Kablosuz Güvenliği: WEP 64/128,WPA,WPA2 Tezgahtar fonksiyonu RS-458 ağ ile mümkündür.

Cas CT-100 P Barkodlu Terazi Kullanım Yerleri


Perakende Mağazaları: Barkodlu teraziler, perakende mağazalarda ürünlerin tartılarak fiyat etiketlerine barkod ve fiyat bilgilerinin eklenmesini sağlar.

Süpermarketler: Büyük ve küçük süpermarketlerde, müşterilerin alışveriş yaptığı ürünlerin ağırlıklarını belirlemek ve fiyatlandırmak için kullanılır.

Marketler: Köy pazarlarından mahalle bakkallarına kadar farklı ölçeklerdeki marketlerde, ürünlerin doğru ağırlıklarının tespiti amacıyla kullanılır.

Gıda İşletmeleri: Restoranlar, kafeler ve lokantalar gibi gıda işletmelerinde, yemek malzemelerinin doğru miktarlarda kullanılması ve satın alınması için teraziler kullanılır.

İlaç ve Eczane: Eczanelerde, ilaçların hassas bir şekilde ölçülmesi ve reçetelere uygun şekilde hazırlanması için barkodlu teraziler kullanılır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...