Caller ide Modem 2 Hat

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Müşteri tanıma ve sipariş takip sistemlerinde, telefonla hızlı sipariş için tercih edilen üründür.

Uygulamalarınız, önceki ürünlerimizle uyumluysa güncel kurulum tamamlandığında bu model ile uyumlu hale gelir. Güncel kurulum, DOSYALAR  sayfamızdan indirilebilir. Eski  uygulamaları değiştirmek gerekmez. 

Yeni V8 serisi ürünlerimiz, daha fazla sinyal biçimini destekliyor. Ayrıca sinyal algılama kabiliyeti geliştirildi.  Tesisat sorunları nedeniyle oluşabilecek problemlerin giderilmesi amaçlandı.

Yazılım geliştirme araçları güncelleştirildi.

C812 , 2 tane telefon hattı için kullanılır. 1 veya 4  hat için diğer ürünlerimiz kullanılabilir.

Yazılım geliştirenler  üretimini yaptığımız Caller ID cihazlarını, kendi uygulama ve çözümlerine entegre edebilirler.  Gerekli  örnek kodlar  ve bileşenler tarafımızdan sağlanmaktadır.

Cihazı çalıştırmak için güncel kurulum dosyası gerekir. Birden fazla cihaz, aynı bilgisayara bağlanabiliyor. Örneğin 4 adet 4 hatlı cihaz bağlanarak 16 hat kapasitesi elde edilebilir.   Aynı bilgisayara 4 veya 2  hatlı ve tek hatlı cihazlar birlikte bağlanabilir. CID602 model ürün geliştirilerek  C812A (Yeni model V8) olarak güncellenmiştir.  

Ürün Modeli: C812A (Yeni model V8 ) Ürün Tanımı: Caller id sistemi Marka Tescil No : 2010 68872  Bağlantı Şekli: Telefon ve USB kablo USB desteği: USB 1.1 ve USB2.0 Güç: USB yuvasından sağlanır. Akım sarfiyatı: En fazla 100mA Çalışma Şartları: Sıcaklık: 0°C..50°C İşletim sistemi: Windows XP, Windows Vista,Windows7, Windows8, Windows10, Windows11,  32bit - 64bit  ile uyumludur Otomatik algılanır. Driver (sürücü) gerekmiyor.

Yeni nesil, ileri teknoloji

Tek, çift veya dört hat kapasiteli modeller aynı bilgisayara bağlanabilir.

Hat girişleri, kendisine gelen çağrıyı bağımsız algılar.

Birden fazla hat bağlanmışsa aynı anda birden fazla hattınıza çağrı gelmesi durumunda, çağrıların tümü bilgisayara aktarılır. Bu özellik kullandığımız ileri teknoloji ile sağlanmaktadır.

16 hatlı caller id sistemi - Telefonla sipariş için

 

Çift Hatlı Sistem Paket İçeriği:

  • 1 Adet C812A model Çift hat kapasiteli Caller ID Sistemi
  • 1 Adet USB kablosu
  • 2 Adet telefon bağlantı kablosu

İlgili Sayfalar:

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...